Ağababa Market
Yarım asırlık bir aş hikayesinin yolculuğu bu!
80’li yılların başında yeni bir yaşama merhaba demek için kalbindeki güzel hayallerle İstanbul’a gelen Himmet Polat, kendi deyimiyle hayat okulunda, ilkokuldan üniversiteye geçerek 1990 yılında bakkal dükkanı açtı. 90’lı yılların bakkal abisi Himmet Polat, ticari hayatındaki zorlukları bir bir aşarak yıllar içinde zirveye taşıdığı Polesan Catering ve Ağababa Döner markasının yeni üyesi Ağababa Market ile şimdi online hizmette!

Uzun yıllar yemek sektöründe Polesan Catering ile hizmet veren Polat ailesi, 2010 yılında açtığı Ağababa Döner’i Türkiye’de hatta dünyada tanınır bir Türk mutfağı ünvanına kavuşturdu. Gıda sektöründe Ağababa Döner & Yemek Restaurant, Ağababa Express Döner, Ağababa Burma Kadayıf, Ağababa Kantin ve yemekteki lezzet, sağlık ve güvenin adresi Polesan Catering ailesine tüm bu birikim ve tecrübe ile Ağababa Market katıldı.

Ümraniye’de 500 kişilik mekanda “Dönerin Ağababası” sloganıyla Ağababa Döner markası adı altında verilen kaliteli hizmet şimdi tüketicinin mutfağını da şenlendiriyor. Marketin Ağababası sloganıyla hizmete başlayan Ağababa Sanal Market ürünleri, bir tıkla ya da mobil uygulama üzerinden bir dokunmayla kapınıza geliyor.

Ağababa markasıyla üretilen sağlıklı, doğal ve taze ürünler kolay alışveriş, güvenli ödeme ve uygun fiyatla evinize ya da iş yerinize teslim ediliyor. Polesan Catering ve Ağababa Döner’de sizlere sunduğumuz temel gıdadan kırmızı ete, kahvaltılık süt ürünlerinden soğuk mezeye, şarküteriden içeçeklere kadar tüm lezzetleri mutfağınızla paylaşıyoruz.

Hepimiz biliyoruz ki, mutfağımız için online alışverişi tercih etmemizin birçok sebebi var. Özellikle pandemi döneminde online market alışveriş kültürü ve alışkanlığı oluştu. Fiziksel market yerine online alışveriş daha çok kullanılmaya başlandı. Özel indirimler, evden çıkmadan bir tıkla kapıya gelen ürünler, 7/24 açık market, zamandan ve cepten tasarruf, poşet poşet ürün taşımamak ve fiyatları karşılaştırarak daha hesaplı alışveriş yapmanız için Ağababa Market’i hizmetinize sunduk.

Uzun yıllar misafir etmeye devam ettiğimiz, damağında lezzet bıraktığımız herkes ürünlerimizi de evinde misafir etmek, güvenle tüketmek ve sevdiklerine ikram etmek istedi. Ağababa Market, geniş ürün yelpazesiyle halkımızın fiyat duyarlılığını da dikkate alarak, doğru fiyat, ekonomik alışveriş, lezzetli, taze ve doğal ürünler için sizinle buluştu.

Günümüz ekonomik şartlarını da düşünürsek siz değerli misafirlerimizin online market alışveriş yolculuğunun Ağababa Market ile çok güzel geçeceğine inanıyoruz.

Polesan Catering’in başarısının ardında azim, kararlılık ve inanç, Ağababa Döner’in başarısının arkasında Polesan Catering, Ağababa Market’in başarısının arkasında ise siz olacaksınız!

Keyifli alışverişler!
Ağababa Market
Ağababa Sanal Market, müşteri odaklı, güvenilir, teknolojik ve yenilikçi yapısı ile yaşam kalitesini ileriye taşımakta öncü rol üstlenmekte, market alışverişini hızlı, kolay ve keyifli bir hale getirmektedir.
BASINDA BİZ
GÖRÜŞLERİNİZ
BİZİ YORUMLAYIN
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR